Ara
Close this search box.

Kestanepazarı Sabah Namazı Buluşmasına Ev Sahipliği Yaptı

27 Mart 2018

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından her ayın son pazar günü düzenlenen “Sabah Namazı Buluşmaları”nın mart ayı programı Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde bulunan Hacı Fatma Tatari Camii’nde gerçekleşti.

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin ev sahipliğinde yapılan ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği programa İl Müftü Vekili Muharrem Gül, Kredi Yurtlar Kurumu İzmir İl Müdürü Hüseyin Güneş, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Nüammer Uslu, Gençlik Merkezleri İl Koordinatörü Ahmet Gülcan, Karabağlar Müftüsü Feyyaz İdin, İSTOK Dönem Başkanı Cüneyd Dayhan, Kestanepazarı Yönetim Kurulu Üyeleri Halil Fatih Boyacı, Ahmet Arslan ve Ahmet Özer katıldı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen, İzmir’de İl Müftülüğü, Kredi Yurtlar Kurumu ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri tarafından organize edilen “Sabah Namazı Buluşmaları” mart ayı programı Hacı Fatma Tatari Camii’nde gerçekleşti.

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği ev sahipliğinde yapılan program Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu talebelerinin Hatim indirmesi ile başladı. Sabah ezanının okunmasının ardından İl Müftülüğü ve Karabağlar Müftülüğü görevlileri Fetih Suresi okudu.

Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu hocalarından Hafız Yasin Uslu’nun sabah namazını kıldırmasından sonra tesbihat yapıldı. Karabağlar Müftüsü Feyyaz İdin okunan hatimlerin duasını yaptırıp günün anlam ve önemi ile ilgili cemaatle sohbet etti.

Sohbetin ardından program Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin ikramları ile son buldu.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir