Ara
Close this search box.

KARABAĞLAR HALK EĞİTİM MERKEZİ’NE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

27 Eylül 2018

Milli Kültür ve Ahlaka Hizmet Vakfı’nın hamiliğini yaptığı Özel Kestanepazarı Hatay Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu bünyesinde bulunan öğrencilere yönelik açılacak Halk Eğitim Kursları’nın planlaması yapıldı. Yurt Müdürü Zübeyir Kuyubaşı, yeni açılacak kurslar için başvuru yaparken, Karabağlar Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Metin Yel’i makamında ziyaret etti. Yeni eğitim öğretim yılında Karabağlar Halk Eğitim Merkezi’ne başarılar dileyen Yurt Müdürü Kuyubaşı, ayrıca yurt öğrencilerine verdikleri destekten ötürü Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve personellerine de teşekkür etti.

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin İzmir Hatay’da bulunan Eğitim Kampüsü’nde yer alan Özel Kestanepazarı Hatay Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu öğrencileri için Karabağlar Halk Eğitim Merkezi tarafından verilecek mesleki ve kişisel gelişim kursları planlaması yapıldı. Karabağlar Halk Eğitim Merkezi’nden öğrencilerin ders dışı zamanlarını eğitici hobi faaliyetleri ile zenginleştirmek ve moral, motivasyonlarını artırmaya yönelik olarak yeni eğitim öğretim yılında Ahşap, Tezhip, Minyatür, Ebru, Robotik Kodlama, Fotoğrafçılık, Salon Sporları, Futbol, Masa Tenisi ve Bocce, Kursları talebinde bulunuldu.

KARABAĞLAR HALK EĞİTİME TEŞEKKÜR
Açmış olduğu kurslarla vatandaşlardan büyük ilgi gören Karabağlar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ne Kestanepazarı Eğitim Kampüsü’ne vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür eden Yurt Müdürü Zübeyir Kuyubaşı, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından verilen kurslar sayesinde hem personellerinin hem de öğrencilerinin kişisel ve mesleki becerilerinin olumlu yönde geliştiğini belirtti.

ÜCRETSİZ KURSLARIMIZLA KİŞİSEL VE MESLEKİ GELİŞİMİ DESTEKLEYECEĞİZ
Yapılan ziyaretten dolayı büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Karabağlar Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Metin Yel, gelişen ve değişen dünyada artık eğitimin ve öğrenmenin hayat boyu sürmesi gerektiğinin altını çizdi. Büyük milletlerin yaşadıkları çağa ancak bilim, sanat ve teknoloji ile yön verdiklerini de vurgulayan Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Yel, “Bizler eğitim ordusunun birer neferleri olarak siz değerli destekçilerimizle birlikte açacağımız tüm bu ücretsiz kurslarla, vatandaşlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerini desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir