Ara
Close this search box.

Kestanepazarı GSK’ye Gençlik ve Spor Bakanı’ndan Teşekkür

Kestanepazarı Gençlik ve Spor Klübü, 2019 yılı faaliyetlerinde gerçekleştirdiği projeler ve sportif başarılarından dolayı Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Muharrem Kasapoğlu’ndan Teşekkür Beratı aldı.

Tekwandodan okçuluğa, güreşten futbola, masa tenisinden satranç’a kadar birçok spor dalında yaklaşık 300 lisanslı sporcuya ücretsiz eğitim imkânı sağlayan Kestanepazarı Gençlik ve Spor Klübü, gençlerin fiziksel ve zihinsel gelişimlerini olumlu yönde etkilemeyi başardı. Ayrıca 2019 yılında Gençlik ve Spor Bakanlığı ile İçişleri Bakanlığı tarafından desteklenen “Madde Ayrılığı Kültür Birlikteliği Yaşatır” ve “Genç Diriliş” projeleriyle de Karabağlar İlçesi’nde geniş kitlelere ulaşan klüp, gençlerin sosyo-psikolojik ve kültürel gelişimlerine de büyük katkıda bulundu.

Gençlerimizin eğitimleri için yapmış olduğu çalışmalardan dolayı Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Muharrem Kasapoğlu’nun da takdirlerini kazanmayı başaran Kestanepazarı Gençlik ve Spor Klübü teşekkür beratı ile ödüllendirildi. Bakan Dr. Kasapoğlu tarafından imzalanan teşekkür belgesini, Kestanepazarı Gençlik ve Spor Klübü Başkanı Ali Koç’a Karabağlar İlçe Spor Müdürlüğü yetkilileri teslim etti.

Kestanepazarı Gençlik ve Spor Klübü olarak teşekkür belgesi ile ödüllendirilmekten büyük onur duyduklarını dile getiren Ali Koç, “Belgeyi derneğimiz, sporcularımız ve bizden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Kestanepazarı gönüllüleri adına alıyorum. Öğrencilerimizin başarıları için emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

 

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir