Ara
Close this search box.

Kestanepazarı Mezunları Kahvaltıda Bir Araya Geldi

31 Ekim 2018

Türkiye’nin en köklü hafızlık müessesesi olan Kestanepazarı’nın Aydın’da görevli bulunan mezunları kahvaltı programında bir araya geldi. Geçmiş günleri yâd eden mezunlar Kestanepazarı dernek ve vakıflarının son faaliyetleri hakkında da detaylı bilgi aldı.

Aydın’da görevli Kestanepazarı Mezunları geçtiğimiz hafta sonu organize edilen kahvaltıda bir araya geldi. Çocukluk ve ilk gençlik yıllarında olduğu gibi birlikte kahvaltı yapan mezunlar, Kestanepazarı’na dair anılarını anlatarak geçmiş günleri yâd etti.

Kestanepazarı Yönetim Kurulları adına kahvaltı programına katılan Kestanepazarı mezunu ve Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç, Kestanepazarı Yönetim Kurulları Başkanı Çoşkun Akın adına mezunları selamladı.

Son dönem dernek ve vakıf çalışmalarımız ile gelecek projelerimizi mezunlarımıza aktaran Halkla İlişkiler Müdürü Koç, mezunlarımızı görev aldıkları illerde bir arada görmekten dolayı büyük memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

Yatılı eğitim gören öğrencilerin aynı ailenin fertleri olduğunu vurgulayan Koç, “Tüm eğitim kurumları mezunlarının birlik ve beraberlik içinde, kurumlarına ve birbirlerine sahip çıkmaları ile ayakta durabilir. Kestanepazarı Mezunları dün olduğu gibi bugün ve yarın da görev aldığı her yerde milli ve manevi değerlerimizin savunucusu olmaya devam edecektir” dedi.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir