Ara
Close this search box.

Kökü Ezelde Dalı Ebedde Bir Gençlik İçin Kestanepazarı- Gençlik Merkezleri Elele

26 Şubat 2018

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç, İzmir İl Gençlik Merkezleri Koordinatörü Ahmet Gülcan’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gülcan, “Gençlik Merkezleri olarak kökü ezelde dalı ebedde bir gençlik yaratmak için çaba sarf ediyoruz. Bu yolda tüm çalışmalarını yakından takip ettiğimiz Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’ni de milli ve manevi duygulara sahip bir gençlik yetiştirdiği için tebrik ederim” dedi.

Gençlik Merkezleri olarak geleceğimizin teminatı gençlerimizin eğitim hayatının dışında kalan zamanlara talip olduklarını belirten Gülcan, “Birçok ilçemizde, gençlerimizin milli ve manevi duygularını beslemek için sosyal ve kültürel etkinlikler düzenliyoruz. Geçmişini bilmeyenin geleceği de olmazmış düsturuyla gençlerimizin köklerinden aldığı özgüven ve güç ile değişen dünyanın söz sahibi olması için çaba sarf ediyoruz. Bu hedef için yaptığımız etkinlikler arasında ‘Sarıkamış Yürüyüşü, 57. Alay Yürüyüşü, Kut-ül Amare Anması ve Sabah Namazı Buluşmaları’nı gösterebiliriz” dedi.

Devletimizin güven şemsiyesi altında gerçekleştirdikleri programlara destek olan birçok paydaşlarının da olduğunu dile getiren Gülcan sözlerini şöyle tamamladı:

“Bunların en önemlilerinden birisi de hiç şüphesiz ki Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’dir. Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği öğrencileri birçok etkinliğimize destek verirken, devletimizin tüm imkânlarından da öğrencilerinin faydalanmasını sağlamıştır. Böylece güzel bir birlik ve beraberlik örneği meydana gelmiştir. Bu vesileyle kurumum ve şahsım adına, tüm yönetim kadrosundan hocalarına, hizmetlilerinden öğrencilerine kadar tüm Kestanepazarı ailesine teşekkür ediyorum. Milletimizin hafızası olacak imanlı bir neslin inşaasında gösterecekleri çabalarında üstün başarılar diliyor, Gençlik Merkezleri ailesi olarak her daim yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum. Buradan bir kez daha tüm gençlerimizi kökü ezelde dalı ebedde, milli ve manevi değerlerine sahip bir nesil yetiştirmek için Gençlik Merkezleri’mize davet ediyorum.”

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir