Ara
Close this search box.

İzmir İl Defterdarı Şenol Gezer’i Makamında Ziyaret Ettik

Kestanepazarı Yönetim Kurulları Başkanımız Cüneyd Dayhan, Kestanepazarı Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ali Koç ile birlikte İzmir İl Deftardarlığı’na atanan, Eski Hocalarımızdan Merhum Nurullah Gezer’in oğlu, Şenol Gezer’i makamında ziyaret etti.

Kurumlarımızda onlarca hafızın yetişmesine vesile olan değerli hocalarımızdan Merhum Nurullah Gezer’in oğlu Şenol Gezer geçtiğimiz Ramazan ayı sonlarına doğru İzmir İl Deftardarlığı görevine atandı. Kestanepazarı Yönetim Kurulları Başkanımız Cüneyd Dayhan, Kestanepazarı Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ali Koç ile birlikte Şenol Gezer’i makamında ziyaret etti. İzmir İl Defterdarı Şenol Gezer’e yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Dayhan, kendisine Kestanepazarı kurumlarının son güncel durumu ile ilgili detaylı bilgi verdi.

Yapılan ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu dile getiren İzmir İl Deftardarı Şenol Gezer, “Rahmetli Babamın da onlarca hafız yetiştirdiği bu güzel yuvada emeği geçen tüm saygıdeğer hocalarımıza yapmış oldukları çalışmalardan dolayı sonsuz teşekkür ediyorum. İlk fırsatta Kestanepazarı’na iadeyi ziyaret yapıp, hafız yavrularımızla da kucaklaşmak istiyorum” şeklinde konuştu.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir