Ara
Close this search box.

MÜSİAD İzmir Şube Yönetimini Ziyaret Ettik

21 Şubat 2019

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği olarak Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Şube Başkanlığı’nı devralan Saygılı Rulman San. ve Tic. Aş. Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Saygılı’yı makamında ziyaret ettik.

Kestanepazarı Ailesini temsilen Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği 2. Başkanı Cüneyd Dayhan, Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç ve Kestanepazarı Eğitim Koordinatörü Zübeyir Kuyubaşı MÜSİAD İzmir Yönetim Kurulu’nu ziyaret etti. Ocak ayında yapılan 22. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda Ümit Ülkü’den görevi devralan Bilal Saygılı ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun dileklerini ileten Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği 2. Başkanı Cüneyd Dayhan, yapılacak yeni dönem çalışmalarında da başarılar diledi.

GENÇ MÜSİAD DAHA DA AKTİFLEŞTİRİLECEK
Yapılan nazik ziyaretten dolayı Yönetim Kurulu Üyeleri adına büyük mutluluk duyduğunu dile getiren MÜSİAD İzmir Bölge Başkanı Bilal Saygılı, “MÜSİAD düşüncesine fikren ve bedenen destek olan herkese şükranlarımı sunuyorum. Yeni dönemde üyelerimizi faiz belasından kurtaracak eğitimler verilmesi, genç MÜSİAD’ın büyütülerek daha aktif hale getirilmesi, ilim adamlarımızdan, akademisyenlerimizden daha fazla faydalanılması gibi yepyeni projeleri hayata geçireceğiz. Projelerimizde başarıya ulaşabilmemiz için dualarınızı eksik etmezseniz çok seviniriz” dedi.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir