Ara
Close this search box.

KGSK Bahar Turnuvasında Dereceye Girdi

Karabağlar Kaymakamlığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü himayelerinde organize edilen Karabağlar Halk Eğitimi Merkezi Kupası 2.Geleneksel Bahar Futbol Turnuvası, Narlıdere Altınordu Spor Kompleksi’nde gerçekleştirildi.Karabağlar ilçe sınırlarında faaliyet gösteren ilk ve ortaokullar turnuvaya; Minik, Küçük ve Yıldız adı altındaki 3 kategoride katıldı. Geleceğin sporcularının turnuvaya ilgisi yoğundu.

Üçüncü Olan Takıma Kupalarını Ali Koç Verdi
Üçüncü Olan Takıma Kupalarını Ali Koç Verdi

Kestanepazarı Gençlik ve Spor Kulübü (KGSK) müsabakalara Minikler ve Yıldızlar kategorilerinde iki takım katıldı. Turnuva’nın başarılı diğer yıldızları gibi, Kestanepazarı Kulübü sporcuları da unutamayacakları bir gururu paylaşmanın onurunu yaşayarak Yıldızlar kategorisinde üçüncülük kupasını kaldırdılar. Minikler kategorisinde yarışan öğrencilerimiz ise penaltılarda üçüncülüğü kaybederek Kestanepazarı’nı başarıyla temsil etti.

Yıldızlar ve Minikler Takımını Hocalarımız Yalnız Bırakmadı
Yıldızlar ve Minikler Takımını Hocalarımız Yalnız Bırakmadı

Kestanepazarı Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ali Koç Destekçilerine Teşekkür Etti
Kestanepazarı Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, Karabağlar Kaymakamlığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne gençleri sporla kaynaştıran bir turnuva organize ettikleri için teşekkür etti. Koç: “Kestanepazarı Kulübü olarak, turnuvaya katılan tüm kulüplerimizin idarecilerini ve sporcu kardeşlerimizi kutluyoruz. Ana sponsorumuz Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin Başkanı Hasan Dayhan’a, her alanda desteklerini esirgemeyen Kestanepazarı Fidan Eğitim Kurumları Başkanı M. Necati Gürsöz’e ve Milli Kültür ve Ahlaka Hizmet Vakfı Başkanı Lütfi Görmez’e ve spor malzemeleri sponsorumuz Bilal Saygılı Beye teşekkür ediyoruz” dedi.

Öğrencilerimizi Yöneticilerimiz ve Hocalarımız Yalnız Bırakmadı
Öğrencilerimizi Yöneticilerimiz ve Hocalarımız Yalnız Bırakmadı
Öğrencilerimiz Karşı Takım İle Zorlu Bir Maç Gerçekleştirdi
Öğrencilerimiz Karşı Takım İle Zorlu Bir Maç Gerçekleştirdi
Şampiyon Olan Öğrencilermiz Fidan Eğitim Kurumları Başkanı M. Necati Gürsöz'ü Makamında Ziyaret Etti
Şampiyon Olan Öğrencilermiz Fidan Eğitim Kurumları Başkanı M. Necati Gürsöz’ü Makamında Ziyaret Etti
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir