Ara
Close this search box.

“Kestanepazarını Gördüğüm En İyi Örnek Olarak Adlandırabilirim”

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin İzmir Hatay’daki Eğitim Kampüsü’nü ziyaret eden İzmir İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Turgay Esen Kestanepazarı için, “Kur’an Kursu alanında bugüne kadar gördüğüm en iyi örnek kurum diyebilirim” dedi.

İzmir İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Turgay Esen, İçişleri Bakanlığı tarafından desteklenen, Kestanepazarı Gençlik ve Spor Kulübü tarafından gerçekleştirilen Genç Diriliş Projesi’ndeki şiir ve kompozisyon yarışması ödül töreni için kampüsümüzü ziyaret etti. Ziyaret esnasında Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanı Cüneyd Dayhan tarafından ağırlanan İl Müdürü Esen, Kestanepazarı Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ali Koç ve Özel Kestanepazarı Hatay Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü Zübeyir Kuyubaşı ile birlikte kampüsü gezdi.

“ATÖLYELER ÖĞRENCİLERİN GELİŞİMİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”
Ziyaret sırasında Kur’an-ı Kerim ve hafızlık eğitimi alan öğrencilerin boş zamanlarını kişisel gelişimleri için yararlı bir şekilde değerlendirmeleri amacıyla yapılan atölyeleri gezen İl Müdürü Esen, “Bu atölyeler yoğun eğitim hayatı sırasında öğrencilerin enerjilerini atmaları, hafızalarını rahatlatıp derslerine daha da yoğunlaşmalarını ve özgüvenlerini artırıcı özelliktedir. Eğitime bu tür çağdaş modeller ile yaklaşan, başarılı kurumları görmekten çok büyük mutluluk duyuyorum. Kestanepazarı için, Kur’an kursları alanında bugüne kadar gördüğüm en iyi örnek diyebilirim. Sizleri bu çalışmalarınızdan dolayı tebrik ediyorum” dedi.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir