Ara
Close this search box.

Kestanepazarı GSK’ye Bir Birincilikte Tekvandodan

Kestanepazarı GSK’ye bir birincilik de Tekvando’dan geldi. Kestanepazarı Gençlik ve Spor Kulübü sporcumuz, Millî Kültür ve Ahlaka Hizmet Vakfı’nın hamiliğini yaptığı Özel Kestanepazarı Hatay Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu öğrencisi Süleyman Erel Çanakkale Şehitlerini Anma İzmir Ümitler Tekvando İl Şampiyonası’nda birinci oldu.

Kestanepazarı Gençlik ve Spor Kulübü’nün lisanslı sporcusu olan İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Süleyman Erel, Menemen’de yapılan Çanakkale Şehitlerini Anma İzmir Ümitler Tekvando İl Şampiyonası’nda 87 kg’da İzmir il birincisi oldu.

Kestanepazarı Gençlik ve Spor Kulübü’nün Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen Madde Ayrılığı Kültür Birlikteliği Yaşatır Projesi kapsamında, Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin İzmir Hatay’daki Eğitim Kampüsü içerisinde yapılan spor salonunda antrenmanlarını yapan Süleyman Erel, başarısında emeği geçen Kestanepazarı Gençlik ve Spor Kulübü Tekvando Antrenörü Ömer Aras başta olmak üzere Millî Kültür ve Ahlaka Hizmet Vakfı ile Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği yönetim kurulları ve çalışanlarına teşekkür etti.

Sporcusunun gösterdiği başarıdan dolayı büyük mutluluk duyduklarını dile getiren Kestanepazarı Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, “Proje bittikten sonra da bize ve sporcularımıza destekleri eksiltmeden sürdüren Millî Kültür ve Ahlaka Hizmet Vakfı ile Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne teşekkür ederim. Bu başarı imam hatipli gençlerimizin desteklendiklerinde ne denli başarılı olabileceklerini bir kez daha göstermiştir. Bizler başarılarımızın artarak devam edeceğine inanıyoruz” dedi. 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir