Ara
Close this search box.

Geleneksel Kestanpazarı Bahar Turnuvası ödülleri verildi

Geleneksel Kestanpazarı Bahar Turnuvası ilkokul, ortaokul ve lise gruplarının kendi aralarında yaptığı müsabakalar sonucu birinci, ikinci ve üçüncü olanlara ödülleri düzenlenen törenle verildi.

birincilik-odulleri-13-haziran-2016-289Kestanepazarı Gençlik ve Spor Kulübü 2015-2016 yılı geleneksel Kestanepazarı Bahar Turnuvası düzenlendi. İlkokul, ortaokul ve lise gruplarının kendi aralarında yaptığı müsabakalarda birinci, ikinci ve üçüncü olanlara ödülleri Özel Kestanepazarı Hatay Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Konferans Salonunda düzenlenen programda verildi.

Düzenlenen ödül törenine Karabağlar İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kaya, Karabağlar Halk Eğitim Müdürü Haluk Karaca, Saygılı Rulman A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Saygılı, Kestanepazarı Fidan Eğitim Kurumları Derneği Başkanı M. Necati Gürsöz ve Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanı Hasan Dayhan katıldı.

Gruplarında birinci çıkan takımlara kupa, madalya ve forma, gruplarından ikinci çıkan takımlara kupa ve madalya, gruplarından üçüncü çıkan takımlara ise kupa takdim edildi.birincilik-odulleri-13-haziran-2016-101

Programda ayrıca Kestanepazarı Spor Kulübü spor malzemeleri sponsoru olan Saygılı Rulman A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Saygılı’ya Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanı Hasan Dayhan kulüp adına plaket takdim etti.

birincilik-odulleri-13-haziran-2016-218

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir